Centrum Tance

Acro jóga s Machem a Šebestovou

Vyzkoušejte si jógu ve dvojici. Objevte novou formu akrobacie!

Ať jste začátečník či pokročilý, tento typ jógy vás zaujme. Budete chvíli ve vzduchu, chvíli na zemi a hlavně neustále v kontaktu se svým partnerem. Lekce jsou vhodné pro všechny. Od účastníků kurzu víme, že si každou lekci užívají spoustu zábavy, která se při spolupráci ve dvojici vytváří prakticky sama.

Mach a Šebestová, kreslení hrdinové z pohádkového příběhu ožívají. Vydávají se vstříc novému dobrodružství a vás vezmou s sebou.

 

8. 12. 2019

Sbírejte CéTéčka

Na semináře Acro jógy se navíc vztahuje akce "Sbírejte CéTéčka". Nasbírejte jich deset a máte seminář zdarma.

Chci seminář zdarma

Videoukázka

Koncept lekce

Lekce začne budováním kontaktu skrze jemný strečink a jógové pozice ve dvojicích. Následně se přejde k polohám a cvičení, které nám pomohou získat jistotu, sílu a koncentraci pro balanční techniky. Hlavní část lekce bude spočívat v partnerské práci, kdy dvojice zkouší danou techniku na žíněnce a dva lidé dělají jištění. Dvojice se mohou libovolně střídat a techniky si zkoušet. Závěr lekce pak bude věnován posilování, strečingu a jemné masáži pro uvolnění svalů.

Akrobatická jóga je nejen zábavný způsob práce s tělem, ale také skvělou cestou jak získat sebevědomí, sdílet radost z pohybu s ostatními a budovat vzájemnou důvěru.

Cena je za 1 osobu. Doporučujeme přijít v páru nebo ve dvojici - žena+žena / muž+muž / žena+muž. Lze se přihlásit i jednotlivě.

 

Něco ze zákulisí

Eva Šebestová a Michal Mach se potkali a studovali stejnou školu - Konzervatoř v Praze. Ačkoli se na čas jejich cesty nekřížily, neboť každý se vydal za svými sny, rozhodnutí, která udělali, je opět spojila dohromady. Oba učí v Centru Tance!

Pohádka se stala skutečností Mach a Šebestová jsou opět spolu
a VY S NIMI MŮŽETE OBJEVOVAT SVĚT JÓGY!

 

Doporučit přátelům: